• Záver školského roku 2021/22

29.06.2022 (st) Záver školského roku, sv. omša o 9:00, odovzdávanie vysvedčení

30.06.2022 (št) Riaditeľské voľno

• MDD

• Priestory školského dvora našej školy sa 1. júna 2022 na Deň detí rozozvučali detským smiechom, radosťou a elánom. Učeniu tento deň odzvonilo a žiaci si pomerali sily v mnohých zaujímavých súťažiach. Pre prvý a druhý stupeň sme využili všetky priestory školy, kde vyučujúci sprevádzali a povzbudzovali svojich žiakov pri plnení veselých úloh, za ktoré každá trieda získala body. Súťažilo sa v disciplínach: hádzanie loptičiek do vedra, skákanie na švihadle, prenášanie loptičky na lyžičke, streľba zo vzduchovky na terč za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení, triafanie kuželiek, hra ruky a nohy a navíjanie toaletného papiera. Všetky súťaže boli pre deti veľmi zábavné a každá trieda sa postupne na každom stanovisku vymenila. Keď sme všetky úlohy splnili čakala ich odmena v podobe zmrzliny. Žiaci prvého stupňa získali medaily, z ktorých mali veľkú radosť.  Na záver dňa si starší žiaci zahrali futbal a menšie deti si kreslili na asfalt s kriedami.

Vyhodnotenie súťaží za triedy:

1. miesto - trieda pani učiteľky Faltičkovej (8.a, 9.a)

2. miesto - trieda pani učiteľky Schützovej (2.a, 4.a)

3. miesto - trieda pani učiteľky Galajdovej (3.a, 5.a)

Vypracovala:  Mgr. Lucia Pardusová